SKORZYSTAJ Z DODATKOWEGO ŹRÓDŁA DOCHODU

 

Jesteś Agentem Ubezpieczeniowym lub Doradcą Finansowym? Doskonale!
Mamy dla Ciebie możliwości, które pozwolą Ci osiągnąć dodatkową prowizję.

Co zyskujesz?

 

Większe zyski

Chcesz zarabiać dwa razy więcej? To proste! Wystarczy, że zaproponujesz dodatkowy produkt dopasowany do potrzeb Twojego klienta.

Większe możliwości

W ProperMoney udostępniamy szereg różnorodnych ofert, które uzupełniają produkt główny jakim jest zainteresowany Twój klient.

Większa wiedza

Skorzystaj z naszej wiedzy i pomnażaj swoje zyski. Odwiedź nasz blog, gdzie dzielimy się najświeższymi newsami z rynku 🙂 

 

Większe zaufanie klientów

Dbaj o swoich klientów i oferuj im dodatkowe korzyści! Dołącz do Propermoney.pl i zyskaj dostęp najlepszych programów na rynku.

 

 

Jak to działa?

W naszym Programie Afiliacyjnym udostępniamy szereg ofert, które stanowią dodatek do głównego produktu, jakim zainteresowany jest Twój Klient.

 

Sprzedajesz Klientowi kredyt lub zarządzasz jego finansami?

Pokaż swoi Klientom, jak w prosty sposób mogą obniżyć swoje rachunki korzystając z bezpłatnego konta bankowego, najtańszych dostawców mediów, czy też usług telekomunikacyjnych.

Sprzedajesz ubezpieczenia komunikacyjne?

Proponuj tańsze warianty ubezpieczeń oraz dodatkowo niezobowiązujące, bezpłatne jazdy próbne, dzięki którym będzie na bieżąco z rynkiem motoryzacyjnym i otrzyma możliwość poznania najnowszych modeli znanych marek.